Konaklama ve Transfer

Anasayfa » Konaklama ve Transfer

İnter Hair İstanbul saç ekimi kliniği olarak, uzak mesafeden gelen hastalarımız için ulaşım ve konaklama konusunda da özenle yardımcı oluyoruz. İstanbul’a uçağınız indiğinde sizi havaalanında karşılayarak anlaşmalı olduğumuz otelimize götürüyoruz. Siz dinlenip kendinize geldikten sonra ertesi gün sizi otelden alıp saç ekim kliniğimize getiriyoruz. Saç ekim işlemi bittikten sonra tekrar sizi otele bırakıyoruz. Bir sonraki gün de isterseniz sizi havaalanına kadar götürüyor ve yolcu ediyoruz.

Inter Hair Istanbul

Kendi Otelimizde Özel Konaklama

İstanbul’un turizm merkezi olan Sultanahmet’te, Osmanlı kültürünün yanı sıra modern sanatı bünyesinde yansıtan İnter Star Hotel İstanbul Hotel ile birlikte çalışıyoruz. Saç ekimi işlemi profesyonellik gerektiren bir operasyon olduğu için konaklama gibi ek hizmetleri de hastalarımıza sunmaya çalışıyoruz. İnter Star Hotel, profesyonel otelcilik anlayışı ve sıcak aile ortamını bir arada sunuyor.

LOKASYON

Saç ekimi için geldiğiniz İstanbul’da etrafı da gezmek isteyebilirsiniz. Konaklayacağınız otelin konumu işte bu yüzden önemlidir. İnter Star Hotel, her yöne kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Tarihi Yarımada’nın merkezinde bulunan otel, Ayasofya, Sultan Ahmet Camii ve Kapalı Çarşı’ya yürüme mesafesinde.

ODALAR

Lüks ve çağdaş konfor ile ince Osmanlı dokunuşlarının birleştiği odalarda lüks ve keyifli her şeye sahip olabilirsiniz.

OTEL RESİMLERİ

    Hızlı Teklif Al

    ŞİMDİ ARAYIN
    +90 (535) 515 72 33