Kaş Ekimi

Anasayfa » Tedaviler » Kaş Ekimi

Kaşlar, aşırı tüy alma, saç dökülmesi, yüzdeki yaralanma veya yanıklardan kaynaklanan yara izleri ve hatta doğal yaşlanma gibi bir dizi farklı nedenden dolayı eksik veya incelmiş olabilir. İnter Hair İstanbul‘da FUE saç ekimi tekniğini kullanarak kusursuz bir kaş ekimi hizmeti sunuyoruz. İncelmiş veya hasar görmüş bir kaşın üzerine  doğal görünümlü, gerçek bir kaş oluşturuyoruz.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi, doğal kaşlarınızı yeniden yapılandırmaya yarayan saç ekimine benzer bir işlemdir. İşlem, kaşların incelmesine ve daha dolgun bir kaş elde edilmesine yardımcı olmak için saç derisinden donör saç alınıp kaşlara nakledilerek çalışır.

Donör saç, FUE tekniği kullanılarak kafa derisinin arkasından çıkarılır  ve daha sonra tekli foliküler üniteleri çıkarmak için mikroskop altında hazırlanır.

Bundan sonra, donör saçlar,  iğne kullanılarak doğal görünümlü kaşlar oluşturmak için kaşlardaki incelme bölgelerine veya tüm kaş bölgesinin çevresine yerleştirilir. Kaş ekimi çok hassas bir işlemdir ve kılların tam doğru yönde açılı ve doğal büyümeyi taklit edecek şekilde konumlandırılmış küçük kesiklere mükemmel şekilde yerleştirilmesini gerektirir. Neşter gerekmez ve dikiş gerekmez. İşlem %100 mikro cerrahidir. Hastalar hiçbir yan etki olmadan doğal büyüyen kaşlarına kavuşurlar.

Kaş Ekimi Ne Kadar Sürer?

FUE tekniği kullanılarak yapılan ekim kalıcı bir çözümdür, bu işlem ömür boyu kalıcı olur.  Ameliyattan dört ila altı ay sonra gözle görülür bir büyüme olacaktır. Yaklaşık 10 ayda nihai kozmetik sonucu görmeye başlayacaksınız.

Kadın-erkek kaş ekimi fiyatları ve daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kaş ekimi öncesi sonrası görüntülerini incelemek için İnter Hair İstanbul’u İnstagram‘dan da takip edebilirsiniz. 

kaş ekimi fue tekniği

Sık Sorulan Sorular

Kimler Kaş Ekimi Yaptırabilir?

Kronik bir rahatsızlığı olmayan ve 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler kaşları için ekim işlemi yaptırabilir. Kronik rahatsızlığı olanlar rahatsızlığını belirterek uzman doktorlarımıza bildirebilirler. Hastalığın ne olduğuna bağlı olarak doktor kaş ekimi yapılıp yapılamayacağına karar verir.

Kaş Ekim İşleminde Riskler Nelerdir?

Kaş ekim operasyonlarında hiç bir risk bulunmaktadır. Kaş ekimi yapılırken saç çizgisi ve ekim tekniği önemlidir. Bunlar risk değil estetik açıdan güzel görünme ve operasyonun başarılı olması ile ilgidir. Saç ekim uzmanlarımız bu konuda çok titizdir ve hasta onayı almadan kaş ekim modelini göstermeden asla ekim operasyonuna başlamaz.

Ne kadar Sürede İyileşiriz?

Kaş ekimi sonrası iyileşme süreniz kullanılan tekniğe göre değişse de ortalama 7 – 10 gün arasındadır.

Tedavi Olacağımız Aktif Süre Nedir?

Kliniğimizde tedavi olacağınız saç ekimi operasyonu süresi 3 gündür. Ekim operasyonu için bu 3 gün içerisinde toplam 6 – 10 saat bir çalışma uygulanır. Bu süre alınacak greft sayısı ve kullanılan tekniğe göre kısalır veya uzar.

Hangi Anestezi Yöntemleri Kullanılıyor?

Kaş ekimi işleminde sedasyon yöntemi ve lokal anestezi uygulanmaktadır.

    Hızlı Teklif Al

    ŞİMDİ ARAYIN
    +90 (535) 515 72 33